Indeks witryny Po godzinach Hobby Internet i komputery Myszka dla gracza – pytanie o model Redragon Firestorm

Myszka dla gracza – pytanie o model Redragon Firestorm

Porady, spostrzeżenia, nowinki

Czy ktoś z forumowiczów miał już okazję testować ten nowy model? Specjalistyczne publikacje na temat myszki Redragon Firestorm wypadają świetnie, ale oczywiście mogą one być tylko sponsorowane przez producenta i nie do końca wiarygodne. Na pewno Firestorm to myszka dla gracza, która ma jedną z najlepszych rozdzielczości sensora, na jakie można obecnie liczyć. Tylko czy te 16400 DPI rzeczywiście jest potrzebne graczowi? Czy nie jest to tylko taki trik reklamowy, który w normalnym użytkowaniu nic szczególnego nie daje? Redragon Firestorm podoba mi się z powodu tego dodatkowego, czerwonego przycisku nazwanego „Fire”, który ma czynić cuda w FPS. Poza tym podoba mi się ogólny kształt myszki. Niestety Redragon sprzedaje w Polsce dopiero od roku, więc na forach dla graczy nie ma zbyt wielu testów lub opinii na temat wspomnianego modelu. Liczę zatem, że może sama znajdę graczy, którzy mieli już dłużej styczność z tym urządzeniem. Teraz używam myszki A4 Tech XGame Laser, ma super sensor, ale niestety nie pasuje mi jej kształt. Dlatego szukam czegoś innego.

Chodzi dokładnie o taką myszkę
https://gamera.pl/shop/redragon-firestorm/

kuchnie Tychy

Wróć do Internet i komputery